İş ilanı Başvuru Bilgileri

Temizlik-yemek Personeli

Genel Nitelikler,En az lise mezunu Bekar Bayan,3045 yaş aralığında,Dış görünümüne özen gösteren,Temizlik konusunda tecrübeli,Herhangi bir sağlık problemi bulunmayan,İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı,Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak temizlik personeli alınacaktır.
Kızılay ve Mustafa Kemal Şubelerimize Eskişehir yolundaki işyerimizde çalışacak bayan yemek temizlik çay personeli alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Eğitim

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Çankaya

Ankara Bilge Arı Bilgisayar Yabancı Dil Merkezi

Ankara Bilge Arı Bilgisayar Yabancı Dil Merkezi İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.