İş ilanı Başvuru Bilgileri

Temizlik Personeli

Isı ve enerji sektörünün farklı dallarında faaliyet gösteren ve Ülkemizin önde gelen Kuruluşları arasında yer alan MİMSAN GRUP Şirketlerinden Mimsan Endüstri Kazanları.
A.
Ş.
ye bağlı 2.
Organize Sanayi Bölgesinde RDF Biyokütle Enerji Santralinde görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip Temizlik Görevlisi alınacaktır
Aranan Özellikler
Tercihen şantiye sahasında benzer bir pozisyonda tecrübeli,Şantiye sahası tertip ve düzenini sağlayabilecek,Sorumluluk bilinci yüksek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Gerektiğinde ağır kaldırmak için bir engeli bulunmamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Metal Sanayii

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeşilyurt

Malatya Mimsan Grup

İletişim numaralarını lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.

Malatya Mimsan Grup İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık Sakarya, İk Danışmanlık Eskişehir, Trabzon, Manisa, Denizli, Kahramanmaraş, Mersin, Kayseri gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Gebze, Polatlı, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.