İş ilanı Başvuru Bilgileri

Buca Begos 3. Bölge De Bulunan Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere Çalışma “Çay Servis Ve Temizlik Elemanı” Arıyoruz. İş Tanımı Fabrikanın Günlük Temizliğinin Sağlanması Mavi Yaka Yemek Dağıtımı ,Mutfağın Toplanması Ve Çay Demlenmesi Göreviyle İlgili Sarf Malzemeleri Ekonomik Şekilde Kullanmak, Çalıştığı Mekanı, Çay Kazanını, Dolapları, Fincan-Bardak, Tabak, Kaşık Vb. Kullandığı Malzemeleri Temiz Ve Hijyenik Tutmak, Kendisine Tahsis Edilmiş Olan Ekipman Ve Malzemeleri Talimatlara Uygun Ve Hassas Bir Şekilde Kullanmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 38- -49 (2.07.1986 – 4.06.1975 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması GENEL NİTELİKLER Malzemelerinin eksikliğini tespit eder ve ilgili Amirine bildirecek, Sorumluluk sahibi, güvenilir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Buca Osb Mah. 2/20 Sok. No:59 Begos 3. Bölge Buca İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Müdürü Gamze Filiz Mutlu
İk@Seyfeli.Com
902324310828.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.