İş ilanı Başvuru Bilgileri

TEMİZLİK GÖREVLİSİ (PART TİME)

Ortaköy bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere ‘Part Time Temizlik Görevlisi’ takım arkadaşları aranmaktadır.
İş Tanımı,Genel ofis alanı ve çevresindeki temizlik, tertip ve hijyeni sağlamak,Tüm alanların kaba ve ince temizliğinden sorumlu olmak,Kullandığı malzemelerin stok ve takibinden sorumlu olmak,Gerekli Şartlar Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Alan temizliği konularında deneyimli, Tercihen temizlik makinalarını ve gereçlerini kullanabilen, Temizlik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Temizlik ve hijyen konusunda özenli, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen sigara kullanmayan, 40 yaşını aşmamış.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan veya Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Beşiktaş

İstanbul United Group

İstanbul United Group İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.