İş ilanı Başvuru Bilgileri

Özdilek Alışveriş Merkezinde Çalışabilecek 18-45 Yaş Aralığında Personel Aranmaktadır. Başvurmak İsteyen Adaylar 0 (232) 278 12 00 (Dahili : 2039) Numaralı Telefondan Berna Hanım İle Görüşebilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 18- -45 (20.06.2006 – 21.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Asgari ilkokul mezunu olmak, 45 yaşından gün almamış olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak ya da asgari 1 yıl tecilli olmak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına dikkat etmek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sıcakkanlı ve pozitif olmak. Servis-yemek mevcuttur. Erkek aday.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10 Sok. İnciraltı No:67 Balçova İzmir / Türkiye


.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.