İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ağır Vasıta Lastik Üretimi Ve Lastik Satışı Yapan İşyerimize, İşyerimizin Genel Temizliği, Çay Kahve Hizmeti, Mutfağın Genel Düzeni, Haftanın Bazı Günleri Tek Çeşit İkram Hazırlama Gibi (Toplam Personel Sayımız 20) İşleri Yapacak 25-45 Yaş Arası Personel Alınacaktır. Başvuracak Adayların Randevu Alması Gerekmektedir. (Cyt)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 25- -45 (5.07.1999 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1248 Sok No:10/B Aliağa Sanayi Sitesi Aliağa İzmir Aliağa İzmir / Türkiye
Şerife Hanım

905449242680.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.