İş ilanı Başvuru Bilgileri

Temizlik Ve Hijyen Kuralları Doğrultusunda; Perakende Satış Mağazası İçerisindeki Genel Alanların Temizlik İşlerini Yapacak, Çay, Kahve Vb. İçecekleri Hazırlayacak, Servis Edecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 25- -40 (30.06.1999 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Prim, İkramiye

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Sorumluluk sahibi, özverili, güler yüzlü, çalışanlarla ve müşterilerle iletişimi kuvvetli, Deneyimli, eli hızlı, çalışkan, düzenli ve uzun süreli görev yapmayı düşünen, Sefaköy bölgesine ulaşım problemi olmayan, Servis & Temizlik Görevlisi adaylarının başvurularını bekliyoruz.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Yöneticisi Kenan Demir
Kenandemir@Gurses.Com.Tr
902126010165.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.