İş ilanı Başvuru Bilgileri

Halkapınar Konak Dafaliyet Gösteren Şirketimiz Adresinde Haftanın 5 Günü 4 Kişilik Yemek Yapılması Çay Kahve Ve Benzeri İkram Servisinin Yapılması İş Yeri Genel Temizliğinin Yapılması . Mutfak Eksiklerinin Haftalık Belirlenmesi .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Kadın -406.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

40 Yaşını aşmamış, Kadın. Aynı iş tecrübesine sahip. İletişim beceri yüksek, güler yüzlü, pratik. İş disiplinine ve sorumluluğuna sahip, hijyen sertifikası olan.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1202-1 Sok No 56/B Tesisat İş Merkezi Yenişehir – İzmir Konak İzmir / Türkiye
İşveren Göksel Binli

902324572020.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.