İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kurumsal İsyerimizde Sorumluluk Sahibi, Hijyen Konusunda Bilgili Ve Duyarlı Showroom Alanının Temizliginin Yapılması, Ofis Masalarının Temizliğini Yapacak Tercihen Avrupa Yakasında İkamet Eden ( Eyüp Civarı ) Elemanlar Alınacaktır İrtibat İçin: Kudret Tepeli 0212 417 29 29

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Doktora
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması Yemekhane bölümümüzde çalışacak, Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı, Showroom alanının temizliğinin yapılması, Ofis masalarının temizlenmesi.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Merkez Mah. Silahtarağa Cad. No:71-73 Eyüp İstanbul Eyüp İstanbul / Türkiye
Kudret Tepeli

902124172929.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.