İş ilanı Başvuru Bilgileri

Karataş Demir Çelik Firmasında Çalışacak Temizlik Görevlisi’Ne İhtiyacımız Vardır. Kontenjan 1 Kişidir. Min. Ortaokul Mezunu, En Az 2 Yıl Tecrübeli, 40 Yaşını Aşmamış, Ofis Temizliklerini Yapabilecek, İdari Personel Ve Misafirlere Yiyecek-İçecek Servisi Yapabilecek, Çay Ve Öğle Arası Molalarına Hazırlık Yapabilecek, Genel Alan Temizliği Yapabilecek, Temiz, Uyumlu, İletişim Becerileri Yüksek, Çalışma Arkadaşlarına İhtiyacımız Vardır. Başvuruların Bizaat Gelip Yapılması Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 18- -40 (25.06.2006 – 27.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik “ Şifreniz ile e-şube sistemimizden giriş yaparak , bu talebin başvur butonu tıklandıktan sonra , Cv’lerin busrakaynak@karatassb.com.tr adresine hangi ilana başvurulduğu yazılarak göndermesini rica ederim. ”

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Sertkaya Çeşmesi Yan Azot Sanayi Yolu / Gemlik Bursa / Türkiye
Büşra Kaynak
Busrakaynak@Karatassb.Com.Tr
902245247469.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.