İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet Vermekte Olduğumuz Cerrahi Tıp Merkezimiz Bünyesinde Görevlendirmek Üzere Bay/Bayan ”Temizlik Personeli” Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 35- -45 (17.05.1989 – 18.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 35- -45 (17.05.1989 – 18.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Tercihen sağlık sektöründe benzer pozisyonda çalışmış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Hijyen ve düzen konusunda hassas, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiya sistemi ile çalışabilecek, Güleryüzlü, İletişimi Kuvvetli, Bay ve Bayan temizlik personeli aramaktayız. *İlgili branş dışında yapılan ilan başvuruları dikkate alınmayacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aşağı Dudullu Mah. Alemdağ Cad. No:467 Ümraniye İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Sorumlusu Gaye Başçınar
İnsan.Kaynaklari@Hekimler.Com.Tr
905526012761.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.