İş ilanı Başvuru Bilgileri

Küçükçekmece De Bulunan İstanbul Hospital’De Görevlendirilmek Üzere Vardiyalı Çalışabilecek,Terzilik Bilen Kadın Temizlik Personelleri İhtiyacı Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-İlköğretim
Kadın 20- -45 (17.05.2004 – 18.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği Fiziki ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması, Küçükçekmece civarında ikamet eden, En az ilköğretim mezunu, Kişisel bakımına ve hijyan kurallarına dikkat eden, Terzilik bilen kadın Temizlik personeli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Atatürk Mh Pazar Yolu Cd. N:30 Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İk Uzmanı Kadriye Yıldırım

905416983080.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.