İş ilanı Başvuru Bilgileri

Levent Çarşı İçinde Bulunan Anaokulumuza Daha Önce Okulda Çalışmış Kadın Temizlik Perseneli Arıyoruz. Çalışma Saatlerimiz 08:00-17:30. Tüm Resmi Tatillerde Ve Hafta Sonları Kapalıyız. Eli Hızlı, Dinç, İşini Severek Yapacak, Çocuklarla İyi Anlaşabilen Temizlik Personeli Arıyoruz. Asgari Ücret+Yok Parası+Sgk+ Yemekler Okuldan Karşılanır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 25- -40 (28.06.1999 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17100 TL (AGİ Dahil Değil)

İş Tecrübesi Çalışma saatlerimiz 08:00-17:30. Tüm resmi tatillerde ve hafta sonları kapalıyız. Eli hızlı, dinç, işini severek yapacak, çocuklarla iyi anlaşabilen temizlik personeli arıyoruz. Asgari ücret+yok parası+sgk+ yemekler okuldan karşılanır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Levent Mah Ballı Sok No:4 Beşiktaş İstanbul Beşiktaş İstanbul / Türkiye
Okul Müdürü Zeynep Yıldıray
Busegorkemkoseoglu@Gmail.Com
905358546060.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.