İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sığacık Huzur Evinde Görevlendirilmek Huzurevine 20-50 Yaş Aralığında Kadın Temizlik Görevlisi Alınacaktır. İşe Alınacak Kişilere Yol-Yemek Ve Lojman Desteği Verilecektir. Başvuru Yapmak İsteyen Adayların 02327457750 Numaralı Telefondan Randevu Alarak Görüşmeye Gitmeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 20- -50 (5.07.2004 – 6.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

SIĞACIK HUZUR EVİNDE GÖREVLENDİRİLMEK HUZUREVİNE 20-50 YAŞ ARALIĞINDA KADIN TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALINACAKTIR. İŞE ALINACAK KİŞİLERE YOL-YEMEK VE LOJMAN DESTEĞİ VERİLECEKTİR. BAŞVURU YAPMAK İSTEYEN ADAYLARIN 02327457750 NUMARALI TELEFONDAN RANDEVU ALARAK GÖRÜŞMEYE GİTMELERİ GEREKMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Sığacık Mh. Sığacık Cd. No:39 Seferihisar İzmir / Türkiye
Erol Cananoğlu

902327457750.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.