İş ilanı Başvuru Bilgileri

Hastanemizin Yemekhane Bölümünde Değerlendirmek Üzere 30-40 Yaş Aralığında Bayraklıda İkamet Eden Bayan Personeller Alınacaktır.Başvuruda Bulunmak İsteyen Adayların İlanda Bulunan Başvur Butonuna Bastıktan Sonra Fatih Caddesi No:10 Mersinli- Konak/ İzmir Adresinde Bulunan İnsankaynakları Birimimize Şahsen Başvuruda Bulunması Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 30- -40 (5.07.1994 – 6.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1644 Sok. Bayraklı No:2-2/ Bayraklı İzmir / Türkiye
Yönetici Filiz Hanım

902324772222.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.