İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tire Doltaş Madencilik Ve Kimya San. Tic. A.Ş. Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Temizlik/Çaycı Elemana İhtiyaç Vardır. Yaş Sınırı Yoktur. Tahsile Bakılmayacaktır. Askerliğini Yapmış Sadece Tire Merkezde İkamet Eden. Asgari Ücretli Olarak Çalıştırılmak Üzere Bir Adet Erkek Elemana İhtiyacımız Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar Olmayan-
Erkek 20- -65 (26.06.2004 – 28.05.1959 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Üzümler Mah. Orman Sok. No:27 Tire İzmir / Türkiye
Ali Çamlıoğlu

905494492111.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.