İş ilanı Başvuru Bilgileri

Kemalpaşa Merkezde İkamet Eden Bayan Çay Servis Temizlik Elemanı Alınacaktır. Ofislerin Temizliğini Yapmak, Hijyen Kurallarına Uymak, Çay/İçecek Servisini Yapmak, Yemek Servisini Yapmak, Ortak Kullanım Alanlarının Temizliğini Yapmak, Kullanılacak Temizlik/Hijyen Malzemelerinin Takibini Yapmak Ve Amirine Bildirmek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 20- -50 (15.06.2004 – 3.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalşapa Osb Mah. 8 Sk. No:6 Kemalpaşa İzmir Kemalpaşa İzmir / Türkiye
Dikkaya İnsan Kaynakları

902324575708.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.