İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ev Tekstili Üzerine Faaliyet Gösteren Suadiye’Deki Mağazamızda, Kendileri İçin Belirlenen Temizlik Görevlerini Hijyen Kuralları Çerçevesinde Yerine Getirmekten Sorumlu Olacak Firmamız Bünyesinde Görev Alacak “Temizlik Personeli” Aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 20- -55 (4.07.2004 – 5.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -55 (4.07.2004 – 5.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Takım Çalışması Genel hijyen ve temizlik kurallarına uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, düzenli, Daha önce ortak kullanım alanlarında temizlik konusunda deneyimi olan, Tercihen mağaza temizliği geçmişi bulunan, Vardiyalı sisteme ayak uydurabilecek temizlik görevlisi alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Chakra Suadiye Mağazası Beykoz İstanbul / Türkiye
İrem Sinanç

905375154523.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.