İş ilanı Başvuru Bilgileri

Çay Servis Ve Temizlik Görevlisi Genel Merkezimizin Olduğu Başakşehir İkitelli Osb’Ye Ulaşım Sorunu Olmayan; En Az İki Yıl Benzer Görevde Çalışmış, Güler Yüzlü, İletişim Becerileri Yüksek, Planlama Ve Organizasyon Yeteneği Gelişmiş, Dinamik, Diksiyonu Düzgün, Dış Görünüşüne Önem Veren, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek. Çay-Kahve Servisi Ve Ofis Temizliği, İhtiyaç Halinde Mutfağa Ve Diğer Servis Görevlilerine Yardımcı Olmak, Aşçı Ve Bir Servis Görevlisi Daha Var. Ancak Onlardan Biri Hasta Vs Olduğunda İhtiyaç Halinde Öğle Yemeği Hazırlamak Ve Servis Etmek, Sağlık Problemi Bulunmayan 08.00/17:00 Arasında Çalışabilecek Cumartesi Pazar Tatil 17.135 Tl Maaş, 2..000 Tl Yol Şirkette Yemek 1.500 Tl Bim Market Çeki (Bayramda) Düzenli Çalışıp Gerekli Şartları Sağlayanlara Yıl İçerisinde Yıl Sonunda Bir Miktar Prim Ödemesi Verilecektir. Deposite Ofis A1 Blok İkitelli Osb Mahallesi Atatürk Bulvarı No:117/7 Ofis: 411, 34186 Başakşehir/İstanbul İletişim: Osman Pala : 0533 517 60 26 Görüşmeler Kargoist İk Ekibi İle Genel Müdürlüğümüzde Yüz Yüze Yapılmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın 18- -35 (7.06.2006 – 23.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 17165 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17165 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mh. Giyim Sanatkarları Deposite Avm Ofis Blok Kat:4 Kapı No:411 Başakşehir İstanbul / Türkiye
İşe Alım Osman Pala
Osman.Pala@Kargoist.Com
905335176026.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.