İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Seferihisar’ A Bağlı Gödence Köyünde Bulunan 15 Odalı Otel İçin Kat Hizmetleri Elemanı Alınacaktır. Sabah Kahvaltı Servisine Gerektiğince Yardım Edecek Ve Daha Sonra Çevre Ve Kat Temizliğini Üstlenecek Kadın Veya Erkek Eleman Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar Olmayan-Lisans
Kadın 18- -50 (8.07.2006 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -50 (8.07.2006 – 10.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 18000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 22000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Otel odalarının temizliğini hızlı ve düzgün yapabilecek nitelikte

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çeşmebeleni Kümeevleri No:7 Gödence Seferihisar İzmir / Türkiye
İşveren Sinan Özlem
İnfo@Godencehotel.Com
905458680545.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.