İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Elektronik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamızın Ürettiği Ve Dağıtımcılığını Yaptığı Elektronik Ürünlere Destek Vermek, Bakım, Kalibrasyon, Teknik Servis Hizmetlerinde Görevlendirilmek Üzere, Teknisyen Ve Tekniker Kadrosunda Personeller Alınacaktır. Bu Çerçevede: · Elektrik-Elektronik Meslek Lisesi/Meslek Yüksek Okulu Veya Benzer Teknik Okullardan Mezun, · Ölçü Aleti Kullanımı Hakkında Tecrübeli Ve Bilgi Sahibi, · Problem Çözme Ve Proje Takip Becerileri Yüksek, · İletişim Becerisi Ve Diksiyonu Kuvvetli, · Telefon, E-Posta Veya Mesaj Aracılığıyla Müşterilere Teknik Destek Verebilecek, · Ms Office Programlarını Kullanabilen, · Takım Çalışmasına Yatkın, · Seyahat Engeli Bulunmayan, · Tercihen Askerlik İle İlişiği Olmayan, Adaylar Değerlendirmeye Alınacaktır. Not: Erkek Adayların Askerlik İle İlişiği Olmamalıdır. İş Tanımı Teknik Servis Çalışanları Firmamızın Üretim Ve Dağıtımcılığını Yaptığı Ürünlerin, Ürünlerle İlgili Olarak Her Aşamada Müşteri Ve Bayilere Telefonda Teknik Destek Verilmesi, Ürünlerin Periyodik Bakımları Ve Kalibrasyonu, Ürünlerin Teknik Problemlerinin Tespiti Ve Teknik Ekibe Bildirilmesi Sorumluluklar Ve Beklentiler: · Müşteriler İle Telefon, E-Posta Veya Mesaj Aracılığıyla İletişim Halinde Bulunarak Teknik Destek Vermek. · Satışı Yapılan Ürünlere Ve Tüm Yazılımlarına Teknik Anlamda Tamamen Hakim Olmak, · Tamir İçin Gelen Ürünleri Teslim Almak Ve Arıza Tespiti Yapmak, · Arızalı Cihazları Kullanılır Hale Getirmek / Sorunu Tespit Edip Teknik Ekibe Bildirmek, · Piyasadaki Diğer Marka Ve Modeller Hakkında Bilgi Sahibi Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez
En Az Ücret : 18000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 22000 TL

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Elektronik alanında faaliyet gösteren firmamızın ürettiği ve dağıtımcılığını yaptığı elektronik ürünlere destek vermek, bakım, kalibrasyon, teknik servis hizmetlerinde görevlendirilmek üzere, Teknisyen ve Tekniker kadrosunda personeller alınacaktır. Bu çerçevede: · Elektrik-elektronik meslek lisesi/meslek yüksek okulu veya benzer teknik okullardan mezun, · Ölçü aleti kullanımı hakkında tecrübeli ve bilgi sahibi, · Problem çözme ve proje takip becerileri yüksek, · İletişim becerisi ve diksiyonu kuvvetli, · Telefon, e-posta veya mesaj aracılığıyla müşterilere teknik destek verebilecek, · MS Office programlarını kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, · Seyahat engeli bulunmayan, · Tercihen askerlik ile ilişiği olmayan, adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Not: Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmamalıdır. İŞ TANIMI Teknik servis çalışanları firmamızın üretim ve dağıtımcılığını yaptığı ürünlerin, ürünlerle ilgili olarak her aşamada müşteri ve bayilere telefonda teknik destek verilmesi, ürünlerin periyodik bakımları ve kalibrasyonu, ürünlerin teknik problemlerinin tespiti ve teknik ekibe bildirilmesi Sorumluluklar ve Beklentiler: · Müşteriler ile telefon, e-posta veya mesaj aracılığıyla iletişim halinde bulunarak teknik destek vermek. · Satışı yapılan ürünlere ve tüm yazılımlarına teknik anlamda tamamen hakim olmak, · Tamir için gelen ürünleri teslim almak ve arıza tespiti yapmak, · Arızalı cihazları kullanılır hale getirmek / sorunu tespit edip teknik ekibe bildirmek, · Piyasadaki diğer marka ve modeller hakkında bilgi sahibi olmak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ferhatpaşa Mahallesi Yeditepe Cad. No:81 Kat:2 Ataşehir / İstanbul Ataşehir İstanbul Ataşehir İstanbul / Türkiye
Danışma Gazme Kalp
İnfo@Adgint.Com
902164714040.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.