İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmada Tekstüre Bölümünde İstihdam Edilmek Üzere Deneyimli Veya Yetiştirilmek Üzere Eleman Aranmaktadır. Çalışma Saatleri 08:00 – 16:00 / 16:00 – 00:00 Veya 07:00 – 15:00 / 15:00 – 22:00 Demirtaş,Panayır,Sırameşeler,Çirişhane,Korupark Ve Emek İstikameti Servis Güzergahına Uygun Olduğu İçin Öncelikli Tercih Edilecek Olup Uymayanlara Yol Ücreti Desteğide Sağlanacaktır. “ İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 24- -32 (18.05.2000 – 19.04.1992 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması Firmada TEKSTÜRE BÖLÜMÜNDE istihdam edilmek üzere deneyimli veya yetiştirilmek üzere eleman aranmaktadır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Nilüfer Osb Sarı Cad. No:17 Nilüfer Bursa / Türkiye
Esma Kosova

905551406097.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.