İş ilanı Başvuru Bilgileri

Teknisyen

Büyüyen kadromuza ek olarak Teknik Servis Personelleri alınacaktır.
Matbaa, Tekstil, Reklam sektöründe Dijital Baskı Makineleri Satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın teknik servis departmanında görevlendirilmek üzere,Ege Bölgesinde Bayiliğini yapmış olduğumuz markalara bağlı ürünlerin BAKIMONARIMKURULUM işlerini yapabilecek Teknik Servis Elemanı/uzmanı alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Dijital Baskı

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Denizli Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti

Denizli Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.