İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul’Da Ki Firmamıza Teknik Servis Personelleri Alınacaktır. Hastanelerde Kurulu Olan Cihazlarımıza Yerinde Bakım, Onarım Ve Teknik Servis Hizmeti Verebilecek, İş Takibi Yapabilecek, Dosyalama Yapabilecek, Başladığı İşi Sonlandırabilecek,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 30- (18.06.1994 – Erkek 30- (18.06.1994 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

Analitik Düşünebilme, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması İstanbul Esenler civarında ikamet eden, Ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, SRC4 Belgesi olan, İlgili bölümlerden mezun, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına uygun, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Teknik servis sorumluları alınacaktır. Hastane laboratuvar cihazlarında en az 2 yıl deneyim sahibi olması önceliğimizdir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Merkezi B6 Blok No: 78 ( 10Aı Blok No315) Esenler İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Mine Çam
Mine@Caninasaglik.Com
905494383222.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.