İş ilanı Başvuru Bilgileri

Teknik Ofis Mühendisi

  Şirketimizin Samsun’da üstlendiği  üst yapı projesinde görevlendirmek üzere, ‘Teknik Ofis Mühendisi” aramaktayız.
Projelerin uygulanabilmesi için gerekli planlama, organizasyon ve koordinasyonu sağlanması,Şantiyedeki taşeronların günlük aktivelerini, saha imalatlarını ve raporlarının takip edilmesi,Metraj çıkartılması ya da metraj kontrolünün sağlanması,İdari ve Alt yüklenici Hakedişlerinin hazırlanması ve kontrolünün gerçekleştirilmesi,Taşeronların günlük saha aktivitelerinin iş programına göre kontrol edilmesi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Yapı – İnşaat

Tam zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Samsun CABA GRUP İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ ve TİC. A.Ş.

Samsun CABA GRUP İNŞAAT ENERJİ TURİZM SANAYİ ve TİC. A.Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.