İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tecrübeli Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Yapımcılığını ve içerik sürecini yürüttüğümüz firmamız ile 2019 yılından bu yana birçok ulusal kanalda bulunan televizyon programlarına katılımcı ağırlamaktayız.
Aktif 2021 Döneminde CNN TÜRK kanalıyla çalışmaktayız.
Sosyal medya platformlarından ve internetten data araştırması yaparak,Müşterilere ulaşıp randevu oluşturacak,Müşterilerin programlara katılımını sağlayacak,Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Medya

Tam Zamanlı, Sözleşmeli, Freelance

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Andromedia Yapım Şirketi

İstanbul Andromedia Yapım Şirketi İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.