İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tahsilat Uzmanı (Çağrı Merkezi Elemanı)

Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet veren ofisimizde, çağrı merkezi ekibimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere,Yasal takibe düşen borçların tahsilatlarını gerçekleştirmeye yönelik çalışmalar yapacak,Telefon görüşmeleri ile tahsilatı en efektif ve etkili bir bir şekilde gerçekleştirecek genç ve dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.
Şirketimizde hafta sonu çalışması bulunmamaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Banka – Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul T&A Hukuk

İstanbul T&A Hukuk İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.