İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş Tanımı Alsancak Ve Karşıya’Da Bulunan Beko Beyaz Eşya Mağazasına *Satış Konusunda Yetiştirilmek Üzere, *Motor Kullabilen, *Pc,Yazıcı Vb Ofis Araçlarını Kullabilen, *Analitik,Gelişmeye Açık, *3Aylık Süreç İçin Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. Uygun Kişilerin Melihblb@Gmail.Com Adresine Özgeçmişlerini Atması İstenmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe İş Tanımı Alsancak ve Karşıya’da bulunan Beko Beyaz eşya mağazasına *Satış konusunda yetiştirilmek üzere, *Motor kullabilen, *PC,yazıcı vb ofis araçlarını kullabilen, *Analitik,gelişmeye açık, *3aylık süreç için çalışma arkadaşı aramaktayız. Uygun kişilerin melihblb@gmail.com adresine özgeçmişlerini atması istenmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Şair Eşref Bulvarı No 65/A Alsancak Konak İzmir / Türkiye
İhsan Sırdaş

902324221500.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.