İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şoför ACİL

Elektronik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere
E sınıfı ehliyet sahibi Ağır vasıta kullanımında deneyimli, SRC2 ve SRC4 belgesine sahip, Psikoteknik belgesine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Personel servisi, günlük şehir içi malzeme sevkiyatlarında ve şirketin günlük ihtiyaçlarının lojistiğini gerçekleştirme görevinde çalışacak elemanlar alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kartal

İstanbul Seor Mühendislik

İstanbul Seor Mühendislik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.