İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler: En Az Lise Mezunu, Aliağa’Da İkamet Eden, Yük Taşıma Hükümlerine Uygun Şoförlük Eğitim Belgeleri İle Sürücü Belge Ve Lisanslarına Haiz Olması Ve Gerekli Mesleki Eğitimlerin Alınmış Olması, Kanun, Yönetmelik Hükümleri Uyarınca Aranan Şartlara Haiz, Gerekli Lisans Ve Eğitim Belgelerini Almış Olması, 3 (Üç) Ayrı Vardiya Düzeninde Çalışabilmesi, Trafik Kuralları Hakkında Yeterli Bilgiye Sahip Olması, Src / Psikoteknik Belgesi / Mesleki Yeterlilik Belgesi.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

deneyimli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Çamlık Mh. Dinç Sk. No:28 Ümraniye/İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Kevser Küçüktürkücü
Kevser.Kucukturkucu@Tuv.At
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.