İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tuzla’Ya Yakın Oturan, 45 Yaşını Aşkın, Emekli De Olabilir, Src4, Src2 Ve Psikoteknik Belgelerine Sahip, B Ve D Sınıfı Ehliyeti Olan, Kamyonet Vb. Araçları Kullanabilen, Sigara İçmeyen, Depolama, Teslim Alma, Teslimat Ve Sevkiyat İşlerinde Deneyimli, Güvenilir, Dürüst Ve Sorumluluk Sahibi, Diksiyonu Düzgün, İletişim Becerisi Yüksek, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, Yoğun Tempoda Çalışabilecek , Sevkiyat Şoförü Arayışımız Bulunmaktadır. Başvurular İçin: İzmir@İnterdolphin.Net Adresine Mail Atmanız Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : D veya D1 veya DE
Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Tuzla’ya yakın oturan, 45 yaşını aşkın, emekli de olabilir, SRC4, SRC2 ve Psikoteknik belgelerine sahip, B ve D sınıfı ehliyeti olan, Kamyonet vb. araçları kullanabilen, Sigara içmeyen, Depolama, teslim alma, teslimat ve sevkiyat işlerinde deneyimli, Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun tempoda çalışabilecek , sevkiyat şoförü arayışımız bulunmaktadır. Başvurular için: izmir@interdolphin.net adresine mail atmanız gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Aydıntepe Mah. Pr. Dr. Necmettin Erbakan Cd. No:7R Evora Et5 İç Kapı No:5 Tuzla – İstanbul Tuzla İstanbul / Türkiye
Müdür Burak Baygın
İzmir@İnterdolphin.Net
905324523415.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.