İş ilanı Başvuru Bilgileri

Dikiş İpliği Alanında Faaliyet Gösteren Ve Her Geçen Sene Büyüğen Firmamız; 40 Senedir Aynı Ünvanla İş Yapan, Birçok Elemanı Senelerdir Çalışan Ve Birçok Elemanını Da Emekli Yapmış, Sürekliliğe Önem Veren Bir Firmadır.Müştri Siparişlerinin Dağıtımını Yapabilecek, Gerektiğinde Tahsilat Makbuzlarını Da Kesebilecek Şoför Arkadaşklara İhtiyacımız Var, Kalıcı Olabilecek Adaylar Değerlendirmeye Alınacaktır. Ücret; Maaş+Mesai (Haftalık 45 Saat Üstü De Bankaya Fazla Mesai Ücreti Olarak Yatar) Maaş Ve Sosyal Haklar Yüz Yüze Görüşülecek C.Tesi Günleri 13:15 E Kadar Çalışma Vardır. Araçlarımız Hafif Ticari Araçtır. (Kangoo, Master, Dokker Vb.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 20- -50 (30.04.2004 – 16.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması Aranan özellikler; Aktif araç kullanabilen, SRC 3-4 Belgesine sahip, İstanbul ilçelerine hakim Navigasyon kullanımı bilgisine sahip Firmamızı iyi temsil edebilecek (Müşteriler ile saygılı bir iletişim kurabilecek) Dürüst ve çalışkan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yazısı güzel (Makbuz vs. yazdığında okunaklı olması gerekiyor) Mümkünse Küçükçekmecede; Cumhuriyet Mah. Sefaköy, Söğütlüçeşme, Kanarya ve çevresinde ikamet eden şoför alımı yapılacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Söğütlü Çeşme Mah. 1.Fevzi Çakmak Cad. No:12/A Küçükçekmece İstanbul Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Levent Çiçek
İk@Dikgor.Com
905531915566.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.