İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Denge Mühendislik Firmasında Depo Şubesinde Görev Alacak; -Tercihen Src4 Belgesine Sahip, -B Sınıfı Ehliyete Sahip Aktif Olarak Araç Kullanabilen -Askerlik İle İlişiği Olmayan; -Yoğun İş Temposuna Uyum Sağlayabilecek; – Ms Office Kullanabilen, – İnşaat Ve Doğalgaz Malzeme Bilgisi Olan – Depo Ve Şantiye Arası Malzeme Yükleme-İndirme Ve Transferi Yapabilecek Eleman Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 25- -50 (23.08.1997 – 25.07.1972 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış

-Tercihen SRC4 belgesine sahip, -B sınıfı ehliyete sahip aktif olarak araç kullanabilen -Askerlik ile ilişiği olmayan; -Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek; – MS office kullanabilen, – İnşaat ve doğalgaz malzeme bilgisi olan – Depo ve şantiye arası malzeme yükleme-indirme ve transferi yapabilecek eleman alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yeni Mh Dr. İsmail Bey Cad Bilecik BozüyükBozüyükBilecik / Türkiye
Mehmet Nar

.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.