İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sandviç Ve Tost Ekmekleri Yapan Firmamız İçin Gece Vardiyasında Çalışacak Sevkiyat Elemanları Arayışındayız. Ürünlerin Araca Yüklemesini Yapacak, Verilen Siparişlere Göre Ekmek Dağıtımını Düzenli Ve Dikkatli Bir Şekilde Yapacak Şoförler Aranıyor. Çalışma Saatleri:20:30-04:30 Pazar Tatil.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek -4519.04.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme B SINIFI EHLİYET YETERLİDİR. SRC BELGESİ BULUNMASI TERCİHİMİZDİR. FABRİKADAN ÜRÜNLER YÜKLENİR. BELİRLENEN BÖLGELERE DAĞITIM YAPILMASI SAĞLANIR. ÖZENLE VE TİTİZLİKLE DOĞRU BİR SERVİS GERÇEKLEŞTİRİLMESİ ÖNEMLİDİR. ARAÇ BAKIMLARI VE TEMİZLİĞİNE ÖNEM VERİLMELİDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Saray Mah Site Yolu Toya Sok No:4 Ümraniye İstanbul Ümraniye İstanbul / Türkiye
Muhasebe Ve İdari İşler Müdürü Fahriye Arı
Bilgi@Ateksanist.Com
905304273553.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.