İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızın İzmir Deniz Er Eğitim Komutanlığı Mutfağında (Poligon) Yürüttüğü Proje De Görevlendirilmek Üzere, Aşağıdaki Niteliklere Sahip, Birliklere Yemek Dağıtımı Yapacak Şoför Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

HALK EĞİTİM MERKEZİNDEN ALINMIŞ HİJYEN BELGESİ OLAN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK ADLİ SİCİL KAYDI OLMAYAN EN AZ İLKOKUL MEZUNU B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP 1 DOLU 1 BOŞ ÇALIŞACAK ÜÇKUYULAR HATAY POLİGON TARAFINDA OTURAN EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN SORUMLULUK SAHİBİ ADAYLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİLECEKTİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Poligon Mahallesi 123/11 Sokak No:6 Karabağlar İzmir / Türkiye
Burak Demirkaya

905466501980.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.