İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yazıbaşı Fabrikamız İçin Src 1-2-3-4 Belgesi , Psikoteknik,E Sınıfı Dijital Ehliyet, Şoför Tanıtım Kartı Belgelerine Sahip, Erkek 25-50 Yaş Arası Şoför Alımı Yapılacaktır. Servis Başlangıç Noktası Yeşilova Olduğu İçin Bornova-Bayraklı-Çamdibi-Karabağlar Bölgelerinde Oturanlar Tercih Sebebimizdir. İritbat İçin Hafta İçi 08:00/18:00 Arası Bizlere Ulaşabilirsiniz. Sabah Ve Akşam Personel Taşımacılığı Yapılacaktır. Ayrıca Gün İçinde Sevkiyat Kamyonlarının Kullanımı Yapılacaktır. Yan Haklar; Servis Ve Yemek Deneyim: 5-10 Yıl Tel: 05333927919

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 25- -50 (2.07.1999 – 3.06.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Takım Çalışması …

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yazıbaşı 306 İzmir Torbalı Torbalı İzmir / Türkiye
Arzu Hanım

905333927919.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.