İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirket Yönetici Asistanı

TSEHYB Belgesi sahibi 43 Marka ve Şirketin 7 yıldır Stratejik Yönetim danışmanlığını yapan şirketimizde, Yönetim Birimimiz ile çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip personel alımı yapılacaktır.
İyi Derecede İngilizce Bilen Tercih şartıdır Üniversite mezunu Tercih şartıdır Aktif Araç Kullanabilen Tercih şartıdır Seyahat Engeli Bulunmayan Yurtiçi ve Yurtdışı İl Dışı Seyahatlerde Yurt İçi Yönetim İş Takibini Yapabilecek Firma Mail ve Evrak takibi Konusunda dikkatli, iş pratik zekasına sahip Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilen Office Programlarına Hakim Eğitime açık , Verilen iş ve çalışma disiplinine sadık Genel görüntü ve iletişim konularında titiz ve dikkatli merkez asistan alınacaktır.
FİRMAMIZIN ARADIĞI YÖNETİCİ ASİSTANI EĞİTİM GELİŞİM VE İŞ İLİŞKİLERİ HUSUSUNDA HEM İŞLETME İÇİNDE HEM İŞLETME DIŞINDA YÖNETİM ADINA TÜM İŞ VE İŞLEMLERİ ORGANİZE EDEN SÜRECİ YÖNETEN BİR TEMSİLCİ YÖNETİCİDİR.
NOT
PANDEMİ SÜRECİ SEBEBİYLE ONLINE MÜRACAAT HARİCİNDE HİÇBİR BAŞVURU KABUL EDİLMEYECEKTİR.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay veya Bayan Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bayraklı

İzmir Ege Stratejik Yönetim Danışmanlığı

İzmir Ege Stratejik Yönetim Danışmanlığı İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.