İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sigorta Teknik Personeli

Sağlık, Yangın,Kasko,Trafik,kaza Nakliyat,Mühendislik, Hayat branlarının tüm ürünlerinin satışında hazırlık, ,Müşteri hizmeti ihtiyaç analizi yaparak,Müşteri istek ve beklentilerini karşılayacak,Çalışma hazırlığı yapacak,Poliçe düzenleme ve satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlayacak,Sigorta teknik personeli alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Sigorta

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Ecem Sigorta Aracılık Hizmetleri

İstanbul Ecem Sigorta Aracılık Hizmetleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.