İş ilanı Başvuru Bilgileri

Segem Belgeli, En Az 1 Veya 2 Yıl Deneyimli, Sigorta Şirketlerinin Ekranlarına Hakim Olan, Bilgisayar Bilgisi Ve Hızı İyi, Sigorta Şirketlerinin Ekranlarından Fiyat Bakabilecek Teknik Personel Arayışı İçerisindeyiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 22- -35 (3.07.2002 – 4.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -35 (3.07.2002 – 4.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mansuroğlu Mah. 286/1 Sok. No:15 Verapol Plaza K:3 D:13 Bayraklı İzmir Bayraklı İzmir / Türkiye
Mert Çağlar
Mertcaglar@Vegapolsigorta.Com.Tr
905357955074.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.