İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sevkiyat Sorumlusu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren, ülkemizin önde gelen ambalajlı ekmek üreticisi firmamıza Sevkiyat Sormlusu arkadaşlar alınacaktır.
Ürünlerin terminine göre sevkiyat aracına uygun şekilde hazırlanması ve yüklenmesi, Yükleme, taşıma işlemlerinin organize edilmesi.
İrsaliyelerin kontrol edip ürünlerin eksiksiz teslim alınması ve teslim edilmesi, Tüm sevkiyat sürecinin takip edilmesi Ve diğer tüm sevkiyat sürecinin yönetilmesi konusunda yardımcı olacak arakdaşlar aranmaktardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tekirdağ Umeks Gıda İnşaat San Ve Tic. Ltd. Şti

Tekirdağ Umeks Gıda İnşaat San Ve Tic. Ltd. Şti İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.