İş ilanı Başvuru Bilgileri

Sevkiyat Şoförü – Et Entegre

İş Tanımı Emin ve Onurlu adımlarla ilerleyen markamızın İstanbul Küçükçekmece bölgesinde bulunan Et Entegre bölümüne bağlı ürün sevkiyatını gerçekleştirecek ‘Sevkiyat Şoförü’ arayışımız bulunmaktadır.
Aranan Nitelikler C sınıfı ya da üzeri ehliyet sahibi, Ağır vasıta kullanımında deneyimli, SRC3 ya da SRC4 belgesine sahip, Psikoteknik belgesine sahip, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Esenyurt, Küçükçekmece, Avcılar, Arnavutköy, Sultangazi ya da Bağcılar’da ikamet eden.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Küçükçekmece

İstanbul Onur Market

İstanbul Onur Market İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.