İş ilanı Başvuru Bilgileri

Porselen, Cam, Krom Mutfak Tezgahları Ve Dolapları Gibi Otel Restaurant Malzemelerinin Şirket Araçları İle Sevkiyatı. Genelde Şehir İçi Tedarikçilerden Ürünlerin Alımı Görevlerini Yapabilecek Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır. İlana Başvuru Yaptıktan Sonra Firma İle İletişime Geçiniz. İrtibat: (0532) 312 03 95 – Mustafa Kaymakçı

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 22- -45 (31.05.2002 – 24.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması Takım çalışması ve çevre ile uyum. Saygı, sevgi ve nezaket.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
98-3 Sok. Pınarbaşı – Pınar Cad. 45-47/ Bornova İzmir / Türkiye
Mustafa Kaymakcı

905323120395.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.