İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ambalaj Ve Temizlik Malzemeleri Toptan Ticareti Yapan Firmamıza Tam Veya Yarı Zamanlı Çalışabilecek Tercihan Emekli ( 50-59) Yaş Arası E Ticaret Satışlarının Paketlenmesi, Genel Depo Düzeni Sağlayacak, Sağlık Sorunu Bulunmayan Erkek Personel Alınacaktır . Firmamız İzban Salhane İstasyonu Karşısındadır ,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 48- -59 (30.06.1976 – 6.06.1965 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Farketmez

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması Lütfen Mail ile başvuru yapınız, Paketleme için el becerisi gereklidir. Öğlen yemeği vardır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ozan Abay Caddesi No : 28 Z/11 Özkardeş İş Merkezi Adalet Mahallesi Bayraklı İzmir / Türkiye
Müdür Ercan Arkun
Kentpack@Hotmail.Com
905543258272.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.