İş ilanı Başvuru Bilgileri

İstanbul İçinde Sebze Meyve Dağıtım İşinde Çalışacak Şoför Aranmaktadır. Çalışma Saatleri Gece 04.00 – 14.00 Olup, Pazar Günü Tatildir. Ücret Görüşmeyle Belirlenecek Olup Asgari Ücretin Üzerindedir. Kişi İndirme- Bindirme İşi Yapacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Erkek 20- -50 (18.05.2004 – 19.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe çalışma gece 04.00 gündüz 14.00 arasında olup bu saatler dışınada çalışmayı düşünenler aramalıdır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ihlamurkuyu Mah Bülbüldere Cd No:3 Ümraniye İstanbul / Türkiye
İsrafil Aydın

905552705335.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.