İş ilanı Başvuru Bilgileri

Servis Şoförü

SERVİS ŞOFÖRÜ ARANIYOR YAKUPLU bölgesinde bulunan rehabilitasyon merkezimde zihinsel ve fiziksel engellilerle çalışabilecekBeylikdüzünde oturan yol problemi olmayan 35 yaş üstü, SRC Piskoteknik belgeli16+ 1 ticari araç kullanabilecek AKTİF bilfiil hiç durmadan servis yapabilecek şoför alınacaktır.
0.
532.
6594772

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

35 – 55 arası

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Beylikdüzü

İstanbul İrsa Özel Eğitim Rehabilitasyon Ltd. Şti.

İstanbul İrsa Özel Eğitim Rehabilitasyon Ltd. Şti. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.