İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

35 Yaşını Geçmemiş Evli Tercihen Çocuğu Olmayan Referans Verebilecek En Az Bir Yul Deneyimi Olan 48 Dairelik Binanın Temizliği, Bakımını Yapabilecek, Günde 3 Kere Alış Veriş Servisinyapabikecek, Çevre Ve Bahçe Temizliği, Çim Biçme Ve Peyzaj İşletini Yapabilecek , Kargo Ve Fatura Takibini Yapabilecek Boş Vakitlerinde Apartman Önünden Ayrılmayacaktır.Kombili Bahçe Katı Daire Verilecek Olup Sadece Su Parası Yönetim Tarafından Ödenecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
KadınErkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

En az bir yıl deneyimli

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bağlarbaşı Mahallesi Bozkurt Çıkmazı Sokak No:6/B Maltepe/İstanbulMaltepeİstanbul / Türkiye
Ercan Güngör

905325631800.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.