İş ilanı Başvuru Bilgileri

Balçova Kipa Avm Kfc, Karşıyaka Girne Caddesi Kfc, Bornova Forum Avm Kfc Restoranlarında Full Time- Part Time Çalıştırılmak Üzere; Müşteri Karşılama, Yiyecek Ve İçecek Siparişi Alma Ve Servis Yapma Alma Bilgi Ve Becerisine Sahip Kişiler Alınacaktır. İletişim Bilgileri: -Balçova Kipa Avm Kfc İçin Doğuş Bey: 0542 189 62 92 , -Karşıyaka Girne Caddesi Kfc İçin Levent Bey: 0555 044 68 89 -Bornova Forum Avm Kfc İçin Zeynep Hanım: 0549 554 6938

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Balçova Balçova İzmir / Türkiye
Doğuş Bey/Levent Bey

905421896292.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.