İş ilanı Başvuru Bilgileri

Torbalı’Da Faaliyet Gösteren Akgüç Seramik A.Ş Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere;Üniversite Mezunu (Maliye, İşletme, İktisat, Muhasebe Bölümleri)· Muhasebe Ve Çalışma Hayatıyla İlgili Mevzuata Ve Uygulamalarına Hakim Olan,· En Az 5 Yıl İş Deneyim, Yönetim Bilgi Ve Becerilerine Sahip.· Analitik Düşünme Yeteneğine Sahip.· Denetim Bilgi Ve Becerisi· Muhasebe Yazılım Programlarına Hakim Olan,· Ms Offıce Programlarına Hakim (Word, Excel, Power Point)· Erkek Adaylar İçin Askerliğini Tamamlamış, · Smmm Belgesine Sahip,Mali Müşavir Arayışımız Mevcuttur. Detaylı Bilgi İçin; 02328685656 Cv: İk@İzmirseramik.Com.Tr Tire, Torbalı, Belevi Ve Selçuk’A Servisimiz Vardır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 20- -55 (5.07.2004 – 7.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -55 (5.07.2004 – 7.06.1969 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Subaşı Mah. 232 Sk. No: 2/1 Torbalı İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları
İk@İzmirseramik.Com.Tr
905309313666.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.