İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimizde Görevlendirilmek Üzere, Hizmet Verdiğimiz Firmaların Yıllık Sözleşmelerinin Takibinin Sağlanması Ve Yenilenmesi. Firmalara Teklif Hazırlayabilecek, Hazırladığı Tekliflerin Onayını Takip Edecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması Müşteri ilişkileri veya benzeri bir alanda deneyim sahibi İkna kabiliyeti gelişmiş,diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın İş ve zaman yönetimini gerçekleştirebilecek CV lerin mail olarak atılması yeterli olup uygun olması halinde yüz yüze görüşme için çağrılacaktır

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Ostim Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 1148 Sok. No:4/2 Yenimahalle Ankara / Türkiye
Muhasebe

903122131350.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.