İş ilanı Başvuru Bilgileri

1970 Yılında Kurulan Ve Kamu Yararına Hizmet Veren Kadıköy Altıyol’Da Yer Alan Derneğimizde Çalıştırılmak Üzere “Sekreter” Arıyoruz. Sorumluluklar: Gelen Telefon Aramaları Ve Yazıları Yönlendirmek, Gerektiğinde Not Almak. Yönetici Eşliğinde Yazılar Hazırlamak, İlgili Kuruma İletmek. Ve Takibini Yapmak. Veri Hazırlamak, Tablolar Oluşturmak. Yöneticilerin Takvimini Kontrol Ederek, Günlük, Haftalık Ve Aylık Randevularını Düzenlenmek. Evrak Kaydı Yapmak. Ve Göreve Bağlı Diğer İdari İş Ve İşlemler. Aranan Nitelikler Minimum Lise Diploması Sahibi Olma, Alanında Minimum 2 Yıllık İş Tecrübesine Sahip, Ms Office Programlarını (Özellikle Excel) İyi Derecede Kullanabilen, Yazım Ve İmla Kurallarına Hakim, Kurumsal Gizlilik Ve İletişime Önem Veren, Stres Altında Çalışabilme, Zaman Yönetimi Gibi Yetkinlikleri Güçlü, Seyahat Engeli Olmayan, Tercihen B Sınıfı Ehliyet Sahibi. Haftanın 6 Günü Çalışabilecek Ve Gerektiğinde Fazla Mesai Yapabilecek. Maaş; Asgari Ücret + Yol + Yemek, Varsa Fazla Mesai Şeklinde Ödenecektir. Adaylarım İk@Turged.Org.Tr Adresine İletişim Bilgilerini Ve Özgeçmişlerini Yollamaları Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Osmanağa Mah.Kırtasiyeci Sokak Çandarlıoğlu Apt No 32/3 Kadıköy İstanbul Kadıköy İstanbul / Türkiye
Tuna Üstüner
İk@Turged.Org.Tr
902163453525.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.